Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Sauna na podczerwień 70P01XXL szczególnie imponuje dużą szklaną ścianą frontową , która ma również drzwi. Boki, tył, sufit i całe wnętrze wykonane są z drewna choiny kanadyjskiej . Wnętrze sauny na podczerwień wyposażone jest w dwie naprzeciwległe ławki, które wygodnie pomieszczą do 4 osób siedzących lub dwóch z rozłożonymi nogami lub w pozycji półsiedzącej.

Źródłem ciepła i promieniowania podczerwonego jest 11 węglowych grzejników , które znajdują się na ścianach, w ławce oraz na podłodze. Doskonale rozgrzewają całe ciało, a także są korzystne dla osób cierpiących na zimne stopy.

Sauna na podczerwień wyposażona jest w czujnik temperatury , wentylację dachową oraz jonizator , który wzbogaca powietrze dużą ilością ujemnie naładowanych jonów, które zmniejszają zawartość drobnoustrojów i tym samym mają korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Sauny na podczerwień można uprzyjemnić, włączając radio z funkcją mp3 lub światłoterapię - koloroterapię, która wykorzystuje kolory do wpływania na ludzkie uczucia, a według niektórych twierdzeń nawet do leczenia. Wszystko można łatwo uruchomić za pomocą intuicyjnego kontrolera wbudowanego w saunę na podczerwień.

Funkcja harmonii LED stanowi krok w kierunku głębszego doznania relaksu dzięki stonowanemu, kojącemu spektrum kolorów oświetlenia LED.

 • Wymiar: 175 x 120 x 190 cm
 • Liczba osób: 4 +
 • Moc: 3,2 kW (3200 W/h )
 • Materiał wykonania: Jodła kanadyjska ( Cykuta )
 • 11 szt grzejniki  INFRARED KARBONOWE    ( 7 x 320 W + 4 x 240 W )
 • Zasilanie: 230/V ( tradycyjne gniazdko )
 • Panel starowania: wewnątrz
 • Drzwi: przezroczyste szkło hartowane 8mm
 • Oświetlenie, Wentylacja  , Czujnik temperatury:
 • Jonizator / Ozonator
 • Zestaw Audio
 • Koloroterapia LED

* ZESTAW AUDIO

Całą pracą sauny sterujesz za pomocą panelu sterowania. Za pomocą tego panelu można włączać/wyłączać saunę. Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę / temperaturę zadaną, czas sauny. Za pomocą tego panelu sterujesz jednocześnie oświetleniem w saunie (lampa do czytania, oświetlenie zewnętrzne sauny, terapia światłem). Wysokiej jakości rozwiązanie audio. Funkcje panelu audio: wyświetlacz LCD, radio FM, MP3.

Jednocześnie możesz podłączyć swoje urządzenie mobilne przez BT i używać głośników sauny do odtwarzania nagrań audio.

* MATERIAŁ:  CYKUTA - JODŁA KANADYJSKA

to drewno od jasnego do jasnobrązowego. Jest to drewno lekkie,  mocne i trwałe.  Wyróżnia się prawie zerowym słojem,  jest prawie wolny od sęków.  Z tych powodów  jest to idealne drewno do produkcji saun na podczerwień.

Każda sauna jest wykonana z wysokiej jakości masywnego materiału z minimalną  obróbką powierzchni.

* GRZEJNIKI INFRARED KARBONOWE

Wykonane są z cienkich pasków węglowych, nagrzewają się wolniej, z drugiej strony mają dłuższą żywotność. Przewagą nad grzejnikami ceramicznymi jest pełno powierzchniowe promieniowanie ciepła. Dzięki temu równomiernie ogrzewają ludzkie ciało.

Żywotność około 30 000 h   

Emitują promieniowanie : IR-A 0 % , IR-B 0 % , IR-C 100 % .

                                                                                                   

* KOLOROTERAPIA LED

Ponieważ światło jest ważną częścią naszego systemu środowiskowego, wpływa na to, jak się czujemy. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ogólny efekt terapeutyczny, sauny na podczerwień są wyposażone w terapię światłem.

Terapia światłem LED może składać się z panelu z diod RGB lub pasków LED umieszczonych wewnątrz sauny. Za pomocą panelu sterowania można wtedy zmieniać pomiędzy odcieniami kolorów w saunie 

* JONIZATOR / OZONATOR

Oferowane przez nas sauny infrared wyposażone są również w tzw. jonizator tlenu.

Służy to oczyszczeniu i poprawie jakości powietrza w saunie na podczerwień. Jonizator wzbogaca powietrze w dużą ilość ujemnie naładowanych jonów (anionów). Takie wzbogacone anionami powietrze przypomina powietrze w wysokich górach lub nad morzem albo świeże i oczyszczone powietrze po burzy. Jonizator tlenu oczyszcza zanieczyszczone powietrze z dymu tytoniowego, kurzu, pyłków kwiatowych i innych zanieczyszczeń. Sauna na podczerwień jest więc idealnym urządzeniem dla osób cierpiących na alergie, astmę i katar sienny.

Kolejną funkcją tego urządzenia jest Ozonator. W tym trybie urządzenie dezynfekuje wnętrze sauny za pomocą O3.

* ROZMIESZCZENIE GRZEJNIKÓW / PROMIENNIKÓW

SAUNY-PARAMETRY

 • INFRARED KARBONOWE: 

  TAK

 • WIELKOŚĆ: 

  RODZINNA

 • RODZAJ DRZEWA: 

  CYKUTA

 • ZESTAW AUDIO: 

  TAK

 • JONIZATOR / OZONATOR: 

  TAK

 • KOLOROTERAPIA LED: 

  TAK