Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

SAUNA INFRARED  PANDORA

Najbardziej luksusowy model w ofercie. W kabinie wykonanej z egzotycznego drewna CEDROWEGO wzniesiesz się do siódmego nieba otoczony eleganckim i przewiewnym designem. Przeszklona fasada w naturalny sposób łączy saunę z wnętrzem w harmonijną całość.

W przeciwieństwie do centralnego ustawienia temperatury wnętrza kabiny, model PANDORA oferuje możliwość niezależnego sterowania poszczególnymi obwodami ogrzewania. Dlatego promieniowanie cieplne dociera ze wszystkich kierunków w dokładnie takiej ilości, która jest dla Ciebie przyjemna! A dla jeszcze większego komfortu oparcie jest profilowane.

Sauna ta została zaprojektowana do umieszczenia w dowolnym wnętrzu (sypialnia, łazienka, salon, lub inne pomieszczenie ).

Zaletą sauny na podczerwień jest to, że jej działanie nie wymaga specjalnej wentylacji. Sauna na podczerwień nie wytwarza pary ani wysokiej temperatury. Wystarczająca jest naturalna cyrkulacja powietrza we wnętrzu.

 • Wymiar: 130 x 105 x 190 cm
 • Liczba osób: 2 osoba
 • Materiał wykonania: CEDR ( czerwony)
 • Moc: 2,1 kW (2100 W/h )
 • 4 szt. promienniki KWARCOWE REDLINE VITAE ( 2 X 350 W + 2 X 300 W )
 • 4 szt grzejniki  INFRARED KARBONOWE ( 2 X 265 W + 1 X 200 W + 1 X 70 W )
 • Zasilanie: 230/V ( tradycyjne gniazdko )
 • Panel starowania: wewnątrz
 • Drzwi: przezroczyste szkło hartowane 6mm
 • Oświetlenie, Wentylacja w dachu, Czujnik temperatury
 • Jonizator/Ozonator
 • Zestaw Audio
 • Koloroterapia LED

* ZESTAW AUDIO

Całą pracą sauny sterujesz za pomocą panelu sterowania. Za pomocą tego panelu można włączać/wyłączać saunę.Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę / temperaturę zadaną, czas sauny.

Za pomocą tego panelu sterujesz jednocześnie oświetleniem w saunie (lampa do czytania, oświetlenie zewnętrzne sauny, terapia światłem). Wysokiej jakości rozwiązanie audio. Funkcje panelu audio: wyświetlacz LCD, radio FM, MP3 , BT

 

* PROMIENNIKI KWARCOWE REDLINE VITAE                         

Najskuteczniejsze grzejniki ze zdrowotnego punktu widzenia.

Emitują promienie podczerwone w całym swoim spektrum promieniowania, tj. w tym krótkofalowych. Z medycznego punktu widzenia mają one najbardziej znaczący wpływ na organizm ludzki, ponieważ wnikają najgłębiej w tkankę ludzką. Oprócz efektu termicznego wytwarzają również efekt świetlny. Nagrzewanie tych promienników jest praktycznie natychmiastowe, co skraca czas nagrzania sauny do wymaganej temperatury.

Pod względem widma promieniowania podczerwonego obejmują całe spektrum długości fali. 

 Żywotność około 10 000 h

Emitują promieniowanie : IR-A 14% , IR-B 24% , IR-C 62%

* GRZEJNIKI INFRARED KARBONOWE

Wykonane są z cienkich pasków węglowych, nagrzewają się wolniej, z drugiej strony mają dłuższą żywotność. Przewagą nad grzejnikami ceramicznymi jest pełno powierzchniowe promieniowanie ciepła. Dzięki temu równomiernie ogrzewają ludzkie ciało.

Żywotność około 30 000 h   

Emitują promieniowanie : IR-A 0 % , IR-B 0 % , IR-C 100 % .

* REGULACJA INTENSYWNOSCI

Aby uzyskać większy komfort użytkowników, nasze sauny wyposażone są w regulację intensywności grzania promienników.

Intensywność grzania promienników, czyli temperaturę ich powierzchni w naszych saunach, możesz regulować według swoich odczuć i potrzeb.

* MATERIAŁ DREWNO CEDROWE

Masywne wiecznie zielone cedry z głębokich lasów Kanady wywołują wrażenie stoickiego spokoju, solidnego jak skała opanowania i siły. Tak właśnie wygląda cedr w środku. Jej bardzo trwałe i odporne drewno ma doskonałe właściwości termoizolacyjne , przyjemny zapach, a dodatkowo wnosi do domu naprawdę zdrowe środowisko . Pomaga utrzymać optymalną wilgotność powietrza, a także chroni je przed drobnoustrojami.

* JONIZATOR / OZONATOR

Oferowane przez nas sauny infrared wyposażone są również w tzw. jonizator tlenu.

Służy to oczyszczeniu i poprawie jakości powietrza w saunie na podczerwień. Jonizator wzbogaca powietrze w dużą ilość ujemnie naładowanych jonów (anionów). Takie wzbogacone anionami powietrze przypomina powietrze w wysokich górach lub nad morzem albo świeże i oczyszczone powietrze po burzy. Jonizator tlenu oczyszcza zanieczyszczone powietrze z dymu tytoniowego, kurzu, pyłków kwiatowych i innych zanieczyszczeń. Sauna na podczerwień jest więc idealnym urządzeniem dla osób cierpiących na alergie, astmę i katar sienny.

Kolejną funkcją tego urządzenia jest Ozonator. W tym trybie urządzenie dezynfekuje wnętrze sauny za pomocą O3.

* KOLOROTERAPIA LED

Ponieważ światło jest ważną częścią naszego systemu środowiskowego, wpływa na to, jak się czujemy. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ogólny efekt terapeutyczny, sauny na podczerwień są wyposażone w terapię światłem.

Terapia światłem LED może składać się z panelu z diod RGB lub pasków LED umieszczonych wewnątrz sauny. Za pomocą panelu sterowania można wtedy zmieniać pomiędzy odcieniami kolorów w saunie 

* ROZMIESZCZENIE GRZEJNIKÓW / PROMIENNIKÓW

SAUNY-PARAMETRY

 • KWARCOWE REDLINE VITAE: 

  TAK

 • INFRARED KARBONOWE: 

  TAK

 • WIELKOŚĆ: 

  2 OSOBOWA

 • RODZAJ DRZEWA: 

  CEDR

 • ZESTAW AUDIO: 

  TAK

 • JONIZATOR / OZONATOR: 

  TAK

 • KOLOROTERAPIA LED: 

  TAK

 • REGULACJA INTENSYWNOŚCI: 

  TAK