Wczytuję dane...

Niezwykle przestronna sauna na podczerwień o unikalnym planie piętra, dzięki czemu można ją ustawić w rogu pomieszczenia, gdzie efektownie kontroluje całą przestrzeń. Dlatego słusznie zaliczany jest do luksusowych modeli. Ponadstandardowe wyposażenie wnętrza obiecuje, że pobyt w saunie na podczerwień stanie się wyjątkowym przeżyciem relaksu. Ponadstandardowe wyposażenie obejmuje również wygodne oparcie.

Znajdziemy tu Jonizator .Wzbogaca powietrze, którym oddychamy w saunie na podczerwień o ujemnie naładowane jony. Świeżość i czystość potem przychodzi bardzo blisko do Wysokiego powietrza w górach lub nad morzem . Jonizator skutecznie zabija również mikroorganizmy. Zawiera również generator ozonu, który dezynfekuje i ma pozytywny wpływ na organizm człowieka.

W kabinie możesz wybrać odcień kolorowego oświetlenia dokładnie według swojego nastroju, aby dostosować atmosferę. Każdy kolor wpływa na naszą psychikę i ma znaczący wpływ na energię naszego ciała. Np. żółty nas aktywizuje, zielony harmonizuje, pomarańczowy wywołuje poczucie bezpieczeństwa i radości, biały ładuje energię, niebieski koi, bezsenność pomaga przy bezsenności, a czerwony łagodzi depresję.

6 grzałek ceramicznych .Bardzo szybko zaczynają osiągać wymaganą temperaturę wnętrza w kabinie. Wystarczy więc mniejsza liczba emiterów. Koszty nabycia są niższe niż w przypadku innych typów grzałek, a żywotność wynosi do 8000 godzin pracy. Podczas normalnej eksploatacji (sauna 3 razy w tygodniu 45 minut) trwa do 60 lat.

2 grzałki Redline (czerwone swiatło) Dzięki technologii światła czerwonego najszybciej ze wszystkich promienników podczerwieni osiągają wymaganą temperaturę wnętrza kabiny. Składają się z rurek wykonanych ze szkła krzemionkowego, które oprócz intensywnego promieniowania cieplnego emitują również światło, co potęguje wszystkie dobroczynne efekty terapeutyczne. Żywotność nagrzewnic przy normalnym użytkowaniu również wynosi około 8000 godzin pracy.

CZYM SĄ PROMIENIE PODCZERWONE ( IR ) Promień podczerwieni to nic innego jak fala elektromagnetyczna o długości fal pomiędzy światłem widzialnym a falami radiowymi. Ten promień jest podobny do naturalnych promieni słonecznych, które pomagają podgrzać naszą skórę bezpośrednio IR nawet w dni, kiedy jest zimno. 95% energii z włókna węglowego jest przekształcane do długofalowych promieni podczerwieni o długości fal od 5 do 17 mikronów. Słońce wytwarza długofalowe promienie podczerwieni o długości fal 9,4 mikronów.

PROMIENIE PODCZERWONE SĄ BEZPIECZNE. Promienie podczerwieni mają duże znaczenie dla prawie każdej dziedziny życia na naszej planecie. Poza tym, że zapewniają ludziom ciepło, promienie podczerwieni mogą wzmocnić stan zdrowotny organizmu na poziomie komórkowym. Ta technologia jest na tyle bezpieczna, że jest wykorzystywana od lat na salach porodowych szpitali, gdzie pomagają noworodkom uzyskać odpowiednią temperaturę ciała.