Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 dni
Wysyłka od: 400.00 PLN
ALUNA® H2O to niskie zadaszenie basenowe z linii niskich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA® umożliwiające pływanie przy zamkniętym zadaszeniu.

 

ALUNA® H2O woda jest jego żywiołem!

ALUNA® H2O to najnowsza kolekcja zadaszeń basenowych w linii niskiej produktów ALUNA®. Na zaufanie trzeba zapracować, a na reputację trzeba zasłużyć. Linia zadaszeń H2O bazuje na bestsellerze ALUNA® - kolekcji Exclusive Line. Modele H2O powstały na bazie wielu doświadczeń i setek instalacji zadaszenia ALUNA® Exclusive Line i modelu ALUNA® Exclusive Line R1. ALUNA® H2O to propozycja dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo, jakość wykonania, a co najważniejsze chcących pływać pod zamkniętym zadaszeniem.

ALUNA® H2O intryguje nowoczesnym wzornictwem i technologią wykonania. Jest niepowtarzalnym bardzo nowoczesnym zadaszeniem, które doskonale prezentuje się w przestrzeni ogrodowej. Standardowo wyposażony w jedne przesuwne drzwi i wygodne prowadnice, umożliwia pływanie pod zamkniętym zadaszeniem i zapewnia bardzo wygodne wejście pod zadaszenie. Oferowany standardowo w poliwęglanie litym 3mm lub za dopłatą 4mm tupu „bezpieczna szyba” stanowi bardzo ciekawą propozycję.

ALUNA® H2O jest to idealna propozycja na funkcjonalne zadaszenie basenu zewnętrznego. Posiada wiele różnych konfiguracji zestawiania modułów i wygodnego parkowania zadaszenia poza obręb basenu. Jest bardzo wytrzymały i stabilny co na pewno zainteresuje osoby ceniące bezpieczeństwo i komfort użytkowania podczas zimy. Jest też wzorem trwałości wykonania czego dowodem jest aż 10 letnia gwarancja na ten produkt.

ALUNA® H2O to produkt, który zadowoli gusta każdego wymagającego klienta. To starannie dobrane komponenty stanowiące jednolity wzorniczo styl. Każdy etap projektowania, a potem procesu produkcyjnego odbywa się pod okiem eksperta, który indywidualnie prowadzi każdy projekt. Innowacyjne technologie i 17 lat doświadczenia pozwalają na uzyskanie bardzo wysokiego standardu produkcji, najwyższej precyzji wykonania co bezpośrednio przekłada się na optymalizacje kosztów wykonania w stosunku do konkurencji. Zadaszenie basenu o bardzo wysokiej funkcjonalności.

 

 

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® H2O

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 5,75m
długość zadaszenia: od 6,46m do 17,01m
wysokość zadaszenia: od 1,02m do 1,68m