Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 dni
Wysyłka od: 400.00 PLN

ALUNA® Prestige to płaskie i bardzo niskie zadaszenie basenowe z linii niskich profesjonalnych zadaszeń basenowych ALUNA®.

 ALUNA® Prestige to najniższe zadaszenie w ofercie ALUNA® w kolekcji Profesjonalnej z 10 letnią gwarancją. Patrząc na jego specyfikacje techniczną i wzornictwo od razu widać, że to produkt z najwyższej półki. Intryguje nowoczesnym kształtem i rozwiązaniami technologicznymi. Konstrukcja zadaszenia zaprojektowana i wykonana jest na profilu ALUNA® AIR Construction, dzięki temu jest wyjątkowo niskie i pomimo prostych kształtów i pionowych części bocznych jest wyjątkowo wytrzymałe i sztywne. Delikatny łuk w części górnej konstrukcji idealnie odprowadzi wodę.

Model ten w całości wykonany jest z płyty litej przezroczystej 3mm lub w opcji w poliwęglanie litym 4mm z filtrem UV. ALUNA® Prestige tworzy niezwykle designerskie i nowoczesne uzupełnienie ogrodu. Minimalistyczna konstrukcja tego zadaszenia sprawdzi się w tych lokalizacjach gdzie poszukuje się nowoczesnego wyglądu zadaszenia i prostej w kształtach wytrzymałej technologicznie konstrukcji. Ze względu na jego bardzo niską wysokość nie istnieje możliwość pływania w basenie przy zamkniętych segmentach dlatego tozadaszenie nie posiada drzwi.

ALUNA® Prestige  to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących jak najniższego zadaszenia, które dyskretnie wpasuje się w otoczenie ogrodu. Nie tylko znakomicie chroni basen, ale również dodaje nowoczesnego i eleganckiego wyglądu całemu otoczeniu. To idealna propozycja dla zwolenników minimalizmu, technologii i niewymuszonej elegancji. Zadaszenie do basenu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Parametry techniczne zadaszenia basenowego - model ALUNA® Prestige

szerokość zadaszenia: od 3,00m do 4,25m 
długość zadaszenia: od 4,38m do 12,34m
wysokość zadaszenia: od 0,30m do 0,54m

 

Obciążenia śniegiem zadaszeń basenowych - przykładowe modele ALUNA®Norma PN-EN 1993
ALUNA® Prestige profil ALUNA® AIR System z wypełnieniem litym 3mm:
ilość segmentów: 4
max. szerokość 3,75
o wytrzymałości 55kg/m2