Wczytuję dane...

Sauny Finskie domowe

Sauny fińskie: Sauna jest popularna od wieków. Od zawsze była bardzo popularna, zwłaszcza w krajach skandynawskich, skąd pochodzi również nazwa „sauna fińska”. Korzystanie z sauny pomaga oczyścić nie tylko stronę fizyczną, ale także psychiczną.

Jak działa sauna : Sauna to cykl, w którym organizm przez około 20 minut wygrzewa się w temperaturze wyższej niż 100 ° C z chłodzeniem w basenie lub pod prysznicem lodowatej wody. Cykl ten jest zwykle powtarzany 3-4 razy.

Korzyści zdrowotne  Sauna działa na zasadzie termoterapii - metody leczniczej wykorzystującej dobroczynne działanie łagodnego przegrzania tkanek lub całego organizmu. Sauna podnosi odporność organizmu, spowalnia jego starzenie oraz chroni przed chorobami cywilizacyjnymi. Pomaga obniżyć poziom cukru u diabetyków, wzmacnia mięsień sercowy. Poprawia ukrwienie organizmu i przyspiesza gojenie trudno gojących się ran. Jednocześnie ma bardzo pozytywny wpływ na psychikę człowieka. 

Aromat   Produkty aromaterapeutyczne mogą uprzyjemnić pobyt w saunach. Polecamy nie tylko do głębokiego relaksu, ale także na każdą wolną chwilę, jaką zdecydujesz się spędzić w saunie. Dzięki aromaterapii możesz poczuć się świeżo i zrelaksowany.

Co to jest Sisu :  Sisu to fiński styl życia, którego istota polega na poprawie samopoczucia, większych sukcesach w wyzwaniach życiowych, promowaniu wytrzymałości i osiąganiu celów. Obejmuje ona również tradycyjną saunę fińską.

Akcesoria :  W naszej ofercie znajdziesz również wiele różnego rodzaju akcesoriów do sauny. Na przykład bogaty wybór lamp i kryształów solnych, szczotek, myjek, masażerów czy oparć.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów